مقایسه وضعیت Before-After

افزونه Multipurpose Before After Slider یکی از قدرتمندترین و بهترین افزونه های مقایسه وضعیت برای سایت های وردپرسی است که شما را قادر مس زاد تا با قرار دادن دو تصویر قبل و بعد در کنار یا روی یکدیگر، امکان مقایسه سریع و جذاب دو تصویر را در اختیار کاربران قرار دهید.
آرایشگر ها، پزشکان، جراحان پلاستیک، دندانپزشک ها، معماران فعال در زمینه بازسازی و دکوراسیون و هر شغل دیگری که به نوعی با وضعیت قبل و بعد سر و کار دارند می توانند با استفاده از این افزونه به شکلی بسیار ساده و با افکتی جذاب، نتیجه کار خود را به بازدیدکنندگان سایتشان نشان دهند.
افزونه مقایسه وضعیت قبل و بعد که به Before After معروف است در حدود ۲۰۰۰ فروش موفق در codecanyon را به خود اختصاص داده و این افزونه به صورت کاملا اورجینال و به طور انحصاری در مارکت وردپرس به فروش می رسد.
توجه: افزونه فوق از فایل زبان جهت ترجمه بی بهره است اما برای سهولت استفاده شما کاربران عزیز، بدون دستکاری در رشته های انگلیسی به روشی کاملا هوشمندانه راهنمای استفاده از افزونه به زبان فارسی را در صفحات مختلفی که برای استفاده از افزونه با آن ها سر و کار دارید قرار داده ایم.